Françeska nuk kursehet gjatë Primeve, ja sa kushtoi veshja e saj vetëm dje

Showbiz

Françeska nuk kursehet gjatë Primeve, ja sa kushtoi veshja e saj

Përveç lojës, vajzat e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri konkurrojnë mes njëra-tjetrës dhe për veshjet e tyre, pra cila vishet më bukur dhe më shtrenjtë e cila jo.

Mirëpo Françeska ka qenë përherë një prej personzheve që ka patur një paraqitje tepër elegante, të bukur, femërore por edhe shumë të kushtueshme, sikurse e kemi treguar dhe shumë herë më parë.

Look-u total i Françeskës në ‘Prime-n’ e djeshëm ka kushtuar plotë 2.259€.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Fustani me lule Leo Lin 1.550€, këpucët Jacquemus 625€, dhe vathët Kenneth Jay Lane 84€.

Françeska nuk kursehet gjatë Primeve, ja sa kushtoi veshja e saj

Françeska nuk kursehet gjatë Primeve, ja sa kushtoi veshja e saj

Françeska nuk kursehet gjatë Primeve, ja sa kushtoi veshja e saj

ME TE LEXUARAT