Fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia? Si i përgjigjet Heidi Baci pyetjes pikante

Showbiz

Fjeti me Romeon pasi doli nga shtëpia? Si i përgjigjet  Heidi Baci

Pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip 3, e renditur e katërta, Heidi u shpreh për Top Channel se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe se publiku njohu karakterin dhe njeriun që ajo është.

Por bukuroshja bionde nuk i ka shpëtuar pyetjes pikante, sapo doli nga shtëpia…

Gazetari Ronaldo Sharka e pyeti: A do të flesh me Romeon sonte?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Heidi: Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni! (qesh)

ME TE LEXUARAT