“Çfarë bën o kafshë?!”, Liami përplas filxhanët dhe u derdh kafet banorëve: Turp të keni

Showbiz

“Çfarë bën o kafshë?!”, Liami përplas

Një debat i ashpër mes banorëve ka ndodhur ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP 3 në Top Channel.

Ka qenë Liami ai i cili teksa Graciano me banorët e tjerë po bisedonin u ka derdhur filaxhanët e kafesë që po pinin.

Banorët i kanë kërkuar menjëherë llogari Liamit i cili tha se veprimin e bëri pasi i kishte dëgjuar teksa flisnin për të.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pjesë nga debati:

Liami: Turp të keni

Graciano: O boll me këto budalliqe se na e shpifët

Erjola: Çfarë bën o kafshë

Liami: Mos flisni për mua

Graciano: Po ik ore ti ik, kështu ekzistohet këtu?

Liami: Për mua pra po flisni keni 3 orë aty, bëhuni njerëz të hajrit

Graciano: Eja këtu, çfarë po bën more, kujt ia bën këtij gjesti? Po flisja për gjërat e mia

Liami: Iu dëgjova me veshët e mi se çfarë thatë. Dëgjova emrin tim aty, turp të keni se kam 3 iorë që iu dëgjoj. Po bëj stërvitje se jam i nevrikosur.

ME TE LEXUARAT