E la Romeon? Heidi Baci largohet nga Shqipëria, ja çfarë shkruan ajo

Showbiz

E la Romeon? Heidi Baci largohet nga Shqipëria, ja çfarë
Pas përfundimit të Big Brother VIP 3, Heidi Baci ka udhëtuar drejt Italisë, vendit ku ajo jeton dhe ka ndërtuar jetën.

“Pak nga Italia ime”, ka shkruar Heidi.

Nuk dihet nëse me të është edhe partneri i saj Romeo Veshaj apo jo.

Presim lajme nga çifti.

ME TE LEXUARAT