E akuzuan për Sarën, reagon ashpër Bardhi: Hera e fundit që...

Showbiz

E akuzuan për Sarën, reagon ashpër Bardhi: Hera e fundit

Bardhi ka bërë një postim në llogarinë e tij personale të Instagramit, dyshimet dhe thashethemet në rrjet sapo janë ‘ndezur.’

Ai shpërndau një numër teksa njoftoi se nëpërmjet tij Bardhi do të ishte i disponueshëm në realizimin e reklamave dhe bashkëpunimeve.

Mirëpo ajo që u vu re është se numri i postuar prej Bardhit, qëndron dhe në ‘bio-n’ e profilit të partneres së tij, Sarës.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Po tani çfarë ndodhi? Teksa çifti po bashkëpunon me njëri- tjetrin, ngrihet pyetja a është Bardhi ende nën menaxhimin e Jetmirit?

E akuzuan për Sarën, reagon ashpër Bardhi: Hera e fundit

Mos ndoshta punët me të nuk janë fare të mira? Por rikujtojmë që gjatë një interviste të dhënë së fundmi prej menaxherit të Bardhit, Jetmir Agajt, ai rrëzoi poshtë çdo aludim dhe u shpreh se çdo gjë mes tyre është ok.

Bardhi ka reaguar me storyn bashkengjitur: 

ME TE LEXUARAT