“Do ma lësh ta puth Markun”, Rudina Dembacaj qetësisht i përgjigjet ndjekësit (Foto)

Showbiz

“Do ma lësh ta puth Markun”, Rudina Dembacaj qetësisht i

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit dhe kjo sepse aktorja e humorit nuk ngurron të postojë foto mes tyre. Shumë aktive në Instagram, Rudina e ka updetuar publikun për çdo ngjarje  të rëndësishme të jetës së tyre.

Ndërkohë, ajo shpesh herë bashkëbisedon me ndjekësit e saj, ku disa prej tyre edhe e provokojnë.

“Do ma lësh ta puth Markun”, Rudina Dembacaj qetësisht i

Ajo ka marrë një pyetje lidhur me Markun: Do më lësh Markun ta puth njëherë?

Rudina i përgjigjet: Nuk pranon Marku, është burrë i zgjuar.

Rudina Dembacaj pak ditë më parë u përfshi në një vorbull thashethemesh, se është shtatëzanë. Ajo reagoi pas disa ditësh, ku publikoi foto nga palestra, ku duket me bark të sheshtë.

ME TE LEXUARAT