Dalin pamjet, momenti ku Stresi rreh brutalisht BMT-në: Jam djali i Sali Lushës

Showbiz

Dalin pamjet, momenti ku Stresi rreh brutalisht BMT-në: Jam djali i Sali

Pak ditë më parë, BMT u sulmua nga disa njerëz të reperit Stresi.

Së fundmi, është publikuar dhe videoja nga momenti ku Stresi bashkë me disa të tjerë, dhunojnë ish anëtarin e TBA-së me një shkop dhe shkatërrojnë automjetin ku ndodhet ai.

BMT shihet teksa ul kokën dhe mbrohet te shoferi, i cili thotë se është thjesht një taksixhi.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Jam djali i Sali Lushës, ky më ka prekur familjen, nuk kam gjë me ty”, dëgjohet të thotë Stresi ndërsa i kërkon BMT-së që të ngrejë kokën.

ME TE LEXUARAT