Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën këngëtarja shqiptare

Showbiz

Dafina Zeqiri feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen e saj të 35-të.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka uruar veten me anë të një postimi në Instagram, ku në sfond dëgjoohet kënga e saj “Happy Birthday”.

Dafina numëron shumë suksese dhe arritje në skenën e muzikës shqiptare.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Padyshim ajo është një nga këngëtaret më të talentuara me një vokal që ka bërë për vete publikun që kur ishte 4-vjeç.

Dafina vazhdon të qëndrojë në majat e karrierës së saj.

Së fundi ajo ka lansuar këngën e saj më të re me titullin, “Go, go, go”.

 

ME TE LEXUARAT