Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Kush është vajza që e shoqëron kudo aktorin

Showbiz

Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Kush është

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku disa muaj më parë i dha fund martesës me Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti ndajnë 2 fëmijë së bashku, Ajka dhe Amen.

Mirëpo së fundmi në rrjet po qarkullojnë zëra se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Kush është

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi dhe fansat janë të bindur se dyshja kanë nisur një lidhje.

Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Gjithashtu ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit në këtë shtet.

Fansat janë të bindur se dyshja janë në një lidhje së bashku, dhe të shumtë ishin komentuesit që i uruan dyshen.

Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie? Kush është

 

ME TE LEXUARAT