Bes Kallaku jep lajmin e shumëpritur, jam gati duke…

Showbiz

Bes Kallaku jep lajmin e shumëpritur, jam gati duke…
Aktori i humorit, Bes Kallaku, kohëve të fundit ka qenë tejet i përfolur në mediat rozë sa I përket jetës private. Ai dhe Xhensila thuhet se janë në proces të divorcit.

Mirëpo, një risi po vjen nga Besi sa i përket jetës profesionale. Ai zbuloi se është gati duke lançuar këngën e tij më të re të cilën do ta sjellë në duet.

Siç shihet në postim kënga është vizualizuar me videoklip dhe sigurisht do të pëlqehet nga fansat.

ME TE LEXUARAT