As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshimin drastik në pamje (Foto)

Showbiz

As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshimin drastik në pamje
Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive pas daljes së saj nga shtëpia.

Jo vetëm nëpër rrjete sociale, por dhe nëpër intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj në format, duke komentuar lojën e banorëve të shtëpisë tanimë që ajo nuk është pjesë e saj e shumë gjëra të tjera.


Kështu duket Ilnisa, e cila ka bërë një ndryshim të ri në look teksa ka prerë flokët e saj.

As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshimin drastik në pamje

ME TE LEXUARAT