Arti në zi, ndahet nga jeta në moshën 50-vjeçare aktori i njohur

Showbiz

Arti në zi, ndahet nga jeta në moshën 50-vjeçare aktori i

Aktori britanik Ewen MacIntosh, i njohur më së shumti për rolin e tij në serialin komik të BBC-së "The Office", ka vdekur në moshën 50-vjeçare, konfirmuan përfaqësuesit e tij.

“Me zemër të rëndë mund të konfirmoj lajmin shumë të hidhur për ndarjen nga jeta të klientit tonë Ewen. Ewen ishte një aktor i mrekullueshëm dhe një qenie njerëzore edhe më e mirë.

Ai i bënte njerëzit të qeshin dhe kishte një zemër kaq të mirë. Ai preku jetën e të gjithë atyre që ranë në kontakt me të", tha Just Right Management në një deklaratë dërguar CNN të mërkurën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Arti në zi, ndahet nga jeta në moshën 50-vjeçare aktori i

“Ewen vuajti nga shëndeti i keq këto dy vitet e fundit dhe kaloi paqësisht më 19 shkurt nga shkaqe të pazbuluara.

Familja e tij është e zemëruar dhe e vlerëson thellësisht të gjithë derdhjen e dashurisë për Ewen, por do të vlerësonte privatësinë e tyre për t'u pikëlluar në këtë kohë shumë të vështirë, "vazhdon ai. “Ewen do t'i mungojë shumë. Gods speed Ewen,” shtoi kompania.

MacIntosh ishte më i njohur për rolin në "The Office". Komedia klasike britanike, e cila u shfaq për tre sezone midis 2001 dhe 2003, u krijua nga komik Ricky Gervais, i cili drejtoi homazhet për aktorin.

ME TE LEXUARAT