Andrra dhe Sinan nuk durojnë më, publikojnë foton e parë të djalit (Foto)

Showbiz

Andrra dhe Sinan nuk durojnë më, publikojnë foton e parë

Një muaj pas ardhjes në jetë të Ayan, mamaja e tij, Andrra Destani ka publikuar foton e parë të tij. Përmes një InstagramStory, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha falenderon zotin.

 

“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, shkroi Andrra.

Andrra dhe Sinan nuk durojnë më, publikojnë foton e parë

Lajmin për lindjen e djalit të dytë e dha vetë çifti, ndërsa shumë i emocionuar ishte edhe Ansi, vëllai i madh. Kujtojmë se ai postoi një foto ku shihej duke mbajtur në krahë vëllain e vogël. Mes tyre duket s enuk ka xhelozi, siç ndodh me fëmijët e tjerë.

ME TE LEXUARAT