Akuzat se po përdor Romeon në lojë, Heidi shpërthen në lot, i kthehet Erjolës: S`të toleroj më, fallso

Showbiz

Akuzat se po përdor Romeon në lojë, Heidi shpërthen në

Ndërsa banorët mendojnë se Heidi po bën lojë me Romeon dhe se nuk ndjen vërtetë dashuri për të, ajo ka shpërthyer në lot pasi ka parë klipin përmbledhës.

Ajo u shpreh se nuk e priste përfoljen pas shpine nga disa prej vajzave, duke veçuar Rozën.

“Të kam toleruar shumë herë, nuk do ta lejoj më, je super fallso ti Erjola, Roza, Françeska, edhe ti Jul”, tha Heidi.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Po ashtu ajo ka shprehur hatërmbetje edhe me Eglën, teksa kjo e fundit i ka thënë se nuk ka folur kurrë pas krahëve për të.

ME TE LEXUARAT