Akuzat e forta për titullin e Julit, Eglës i ndodh e papritura jashtë shtëpisë

Showbiz

Akuzat e forta për titullin e Julit, Eglës i ndodh e papritura

Krahas reagimit te Arber Hajdarit, qe e cilesoi lojen e saj absurde, Egla Cenos i ka ndodhur edhe dicka tjeter mbremjen e sotme. 

Ne Prime-n e sotme u transmetuan disa pamje në “Big Brother VIP” nga debati i fortë mes Eglës dhe Julit.

Egla shpërtheu në akuza ndaj Julit sa i përket karrierës së tij si aktor, madje u shpreh se titullin “Mjeshtër i madh” e ka marrë nga partia.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Debati u nxit sërish edhe në prime mes tyre, ndërsa “lufta” e vërtetë duket se po ndodh jashtë reality show-t.

Pas fjalëve të Eglës ndaj Julit, ajo ka humbur mbi 3 mijë ndjekës brenda disa minutash, duke shkuar nga 73,8 mijë ndjekës në 70,3 mijë.

Një veprim që tregon qartë se kë mbështet publiku në debatin mes tyre.

ME TE LEXUARAT