Raportoni JU

 

 

 

 

 

 

Emri Juaj (duhet)

Emaili Juaj (duhet)

Tituli i Raportimit

MATERIALI QE DONI TE RAPORTONI

Bashkangjit nje skedar foto video ose tekst

Vendos kodin e sigurise

To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.

 

loading...

Nje koment

 1. Adivije topuzi dhe gzim topuzi jane burre e grua dhe urrejne elvana koltraken,ata kane vene shpifje per ate vajze te ndershme gjithashtu i kane prish biznesin isuf koltrakes i cili punonte ne firma hidraulik.
  keta njerez jane intrigante kane maskuar dy vajzat e tyre dhe kane bere 100 skandalet per te kujtuar te tjeret se do jete vajza e isufit.
  Keta njerez duan te perfitojne nga pasuria e isufit dhe bledit dhe elvanes
  familja e gzimit se ka shansin
  ata per mua jane vrases
  Isufi kete gzimin e ka burrin e motres, gjate gjithe kohes shtiret mik i isufit por ne te vertete eshte vrases/ dencoj ne polici per kete fakt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close