Video duke puthur kryeministren italiane, “mollë sherri” e debatit Rama-Fevziu: Ku e pe se ishte e fortë

Politikë

Video duke puthur kryeministren italiane, “mollë sherri” e

Kryeministri Edi Rama ka folur për videon e bërë viral, ku shfaqet duke përqafuar dhe puthur kryeministren e Italisë Giorgia Meloni në Moldavi, teksa morën pjesë në Samitin e Komunitetit Politik Europian, bashkë me liderë të tjerë të Bashkimit Evropian.


Në emisionin “Opinion”, Blendi Fevziu i kërkoi një koment kryeministrit Rama, por ky i fundit zgjodhi të përgjigjej me ironi.


Pjesë nga intervista

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Rama: Po ku e pe ti për shembull. Si e konstaton në distancë është një puthje e fortë.

Fevziu: Po unë e shoh nuk më kanë lënë sytë akoma.

Rama: Atëherë po plakesh.

ME TE LEXUARAT