Shoqërohet në komisariat nënkryetari i FRPD-së

Politikë

Shoqërohet në komisariat nënkryetari i FRPD-së

Shoqërohet në komisariatin e policisë së Shkodrës n/kryetari i FRPD, Arvit Bushati.

Arsye ende nuk bëhen të ditura.

Arvin Bushati mban dhe postin e administratorit të ndërmarrjes së Ujësjellësit Kanalizime Shkodër. Ai u emëruar në këtë post nga ish-kryebashkiaku Bardh Spahia.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Bushati ka qenë duke pirë kafe së bashku me kryetarin në detyrë të bashkisë, Bardh Spahia kur është marrë nga forcat e policisë.

 

ME TE LEXUARAT