Rama “zë në befasi” Giorgia Melonin, momenti kur e puth gjatë samitit

Politikë

Rama “zë në befasi” Giorgia Melonin, momenti kur e puth

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në samitin e dytë të Komunitetit Politik Europian që u mbajt në Moldavi.

Në fund të mbledhjes Rama është parë teksa përqafon dhe puth në “befasi” homologen italiane, Giorgia Meloni. Pamjet janë publikuar nga gazetarja e e “EuroActiv” Aneta Zachová.

Kryeministrja e Italisë shihet pak sa e befasur teksa Rama i shkon nga pas për ta përshëndetur.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT