Publikohet foto e ministrit Niko Peleshi me bosin e incineratorëve Klodian Zoto

Politikë

Publikohet foto e ministrit Niko Peleshi me bosin e incineratorëve Klodian

Gazetarja Ola Xama ka publikuar në faqen e saj në facebook një foto të Ministrit aktual të Mbrojtjes Niko Peleshi me personazhin e shumë përfolur të korrupsionit me inceneratorët Klodian Zoto.

Ajo me ironi shkruan në postimin e saj: "Vëllezërit në Itali".

Ndërkohë që këtë postim e ka ndarë më ndjeksiut e tij edhe Shefi i Organzimit në PD Klevis BAlliu. Ai në një shenim shkruan përbri fotots të bërë tashmë virale se:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

"Niko Peleshi me Klodian Zoton në diskutime të thella se si të vjedhin Shqiptarët".

Akuzat dhe pretendimet se boset e incineratoreve kane pasur bashkepunim e raporte edhe me kryebashkiake, ministra dhe zyrtare te tjere jane aluduar muajt e fundit nga arratia prej ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj.  

ME TE LEXUARAT