“Prologu i një viti të shkëlqyer me turistët që mirëpret”, Rama nxjerr pamjet nga Saranda

Politikë

“Prologu i një viti të shkëlqyer me turistët që

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video nga bregdeti i Sarandës.

Rama shkruan krah videos se ky qytet mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat.

Sipas tij Saranda është prologu i një viti turistik të shkëlqyer.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Mirëmëngjes dhe me Sarandën që mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat duke qenë prologu i një viti turistik të shkëlqyer, ju uroj një ditë të mbarë”, tha ai.

 

ME TE LEXUARAT