Përplasje me policinë në 6 dhjetor? Berisha mesazh "me kod" Edi Ramës: E keqja në Surrel

Politikë

Përplasje me policinë në 6 dhjetor? Berisha mesazh "me

Sali Berisha ka four per planet e opozites per tubim me 6 dhjetor.

Ai ka thene se policia gabon nese ka mare urdhera per perplasje me opoziten.

Indirekt Berisha i ka derguar nje mesazh me kod Edi Rames, duke thene se opozita eshte ne shesh, edhe pse e keqja e vendit eshte ne Surrel...!  

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ne jemi më të interesuar se Edi Rama për sigurinë e liderëve europianë dhe mirëmbajtjen e samitit. Mjerë Rama dhe Çuçi.

I them Edi Ramës se demokratët protestojnë në qytet, në shesh, por e dinë mirë se burimi i të zezave është në Surrel.

Aty burojnë të zezat e këtij vendi. Por vendimi është për të protestuar në qytet.

Policia nëse është porositur të përballet me opozitën, bën gjënë më të gabuar.

ME TE LEXUARAT