PD nxjerr foton: Autori i plagosjes në Kavajë në tavolinë me kryetarin e Bashkisë

Politikë

PD nxjerr foton: Autori i plagosjes në Kavajë në tavolinë me

PD ka publikuar nje foto te Ndricim Jonuzit, autorit te plagosjes ne Kavaje, ne tavoline me kryetarin e Bashkise se ketij qyteti.

PD nxjerr foton: Autori i plagosjes në Kavajë në tavolinë me

Publikimi i PD: 

Rama merret me gënjeshtra dhe manipulime ndërkohë që dhunuesit nuk janë arrestuar akoma!

Asnjë gënjeshtër nuk e ndihmon dot Ramën sepse të gjitha faktet dëshmojnë se sulmuesit e djeshëm janë njerëzit e tij dhe kanë vepruar me qëllim.

PD nxjerr foton: Autori i plagosjes në Kavajë në tavolinë me

Ky është një sulm kriminal kundër demokracisë sonë nga një njeri që tashmë e di se do i humbe zgjedhjet.

Të dielën ne do fitojmë dhe do sjellim ndryshimin për të cilin Shqipëria ka nevojë!

ME TE LEXUARAT