“Kauza e drejtë nuk njeh moshë”/ Berisha-Ramës: O mjeran jam 32 herë më i motivuar kundër teje

Politikë

“Kauza e drejtë nuk njeh moshë”/ Berisha-Ramës: O
Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar Edi Ramës me mesazhin se është 32 herë më i motivuar kundër tij dhe diktaturës që ka vendosur.

Berisha u shpreh se kauza e drejtë nuk njeh moshë.

“Sot jam këtu për t’i thënë Edi Ramës hidhi një sy asaj dite. Të garantoj se pas 32 vitesh është 32 herë më i motivuar në betëjë kundër teje dhe diktaturës tënde.

Mos mendo o mjeran diferencën e moshës se po ta them parta shqiptarëve kauza e drejtë nuk njeh moshë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Je kalbësirë, je një hajdut që vjedh nga mëngjesi deri në darkë. Ti nuk shpresë nuk ke të ardhme. Unë sot ndjehem po aq i ri sa 32 vite më parë se kauza ime është po ajo e pavdekshme kauza e lirisë e dinjitetit kombëtar”, tha Berisha.

ME TE LEXUARAT