“Hemoragji” në Rithemelim, jep dorëheqjen kryetari i PD-së në Korçë

Politikë

“Hemoragji”  në Rithemelim, jep dorëheqjen kryetari i

Ka dhënë dorheqjen sot kryetari i Partisë Demokratike të Korçës nga drejtimi i selisë blu.

Në një komunikim me anë të telefonit Devis Osmani është përgjigjur se dorheqja e tij është e parevokueshme dhe se ka arsyet e tij personale, duke mos shtuar asgjë më shumë.

Ende nuk dihet se kush do pasojë Osmanin pas zgjedhjes që ai ka bërë duke u dorëhequr, ndërsa kujtojmë se ai ka qenë pjesë e rithemelimit që nga koha e ndarjes së PD, citon News24.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT