“Hajdutë, vetë i vratë”/ I riu proteston gjatë homazheve të 21 janarit, ndërhyjnë policët civilë

Politikë

“Hajdutë, vetë i vratë”/ I riu proteston gjatë

Gjatë homazheve për viktimat e 21 Janarit, ku mes familjarëve të viktimave ishte edhe kryeministri, Edi Rama, një ri është shoqëruar nga policë civilë.

Mësohet se i riu ka shfrytëzuar momentin për të protestuar kundër qeverisë aktuale, duke u shprehur: “Vetë i çuat, vetë i vratë. Hajdutë”.

Në videon e siguruar,  i riu kontrollohet  nga civilët dhe dëgjohet të thotë se nuk ka bërë gjë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT