Fatmir Mediu fushatë me Flori Mumajesin, ia merr këngës: Po mendoj të bëhem pjesë e ThreeDots

Showbiz

Fatmir Mediu fushatë me Flori Mumajesin, ia merr këngës: Po

Pas fotos që publikoi më parë, kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka ndarë një tjetër postim ku shfaqet me djemtë e Threedots, mes të cilëve Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni.

Ata shihen teksa shijojnë një mbrëmje të këndshme ndërsa këndojnë së bashku nën tingujt e këngës “Kitare e dashur”.

“Mbrëmje me muzikë me Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni. Po mendoj të bëhem edhe unë pjesë e ThreeDots.”, ka shkruar Mediu.

Më parë krahas fotos që publikoi me djemtë e famshëm, Mediu shkroi: “Mes miqsh të mirë, edhe mbrëmja kalohet më bukur”.

ME TE LEXUARAT