Basha poston pamjet nga Kurbini: Në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë

Politikë

Basha poston pamjet nga Kurbini: Në krah të njëri-tjetrit, plot

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar mëngjesin e sotëm një pamje nga takimet e tij në Kurbin, duke u shprehur se qëndrojmë në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj, për t’i dhënë fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës.


Qëndrojmë në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj, që do ta ndërtojmë në aleancë me qytetarët, për t’i dhënë fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës, që e kanë lënë këtë tokë të bekuar në vendnumëro. #ZgjedhimTëArdhmen”, deklaron Basha.

Basha poston pamjet nga Kurbini: Në krah të njëri-tjetrit, plot

ME TE LEXUARAT