SkyShowtime sjell festat në shtëpinë tënde me një listë magjike filmash

Nga Rrjeti

SkyShowtime sjell festat në shtëpinë tënde me një

Fundviti merr më shumë kuptim prej festave. Qyteti fillon e zbukurohet me dritat shumëngjyrëshe dhe atmosfera e ngrohtë nis e gjallërohet. Për ta shtuar akoma edhe më shumë shpirtin festiv, Sky Showtime ka krijuar një listë unike filmash e serialesh për të gjithë ata që duan të sjellin në ekranin e vogël këtë ndjesi.

Dhjetori do të jetë i mbushur me një shumëllojshmëri kategorish për çdo shikues. Për këtë të jeni të sigurtë!

Niseni këtë muaj festash me Grinch-in inatçor por evente të ndryshme e përballin atë me banorët e Huvillit derisa edhe ai i bashkohet atmosferës së hareshme. Argëtohuni me “Bad Santa” ku 2 kriminelë të veshur si Babagjyshi i Krishtlindjes njohin një fëmijë tetë vjeçar që iu prish të gjitha planet.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

SkyShowtime sjell festat në shtëpinë tënde me një

Por festa nuk mbaron këtu, Sky Showtime e di që kur ka pushime fundviti është koha për maratona, dhe jo nuk e kemi për ato që duhet të vraposh. Siç u ka hije fundjavave merrni kokoshkat dhe bëhuni gati për maratonat epike. Nga filmat festiv si “The Holiday” apo “White Christmas”, e më pas klasikët si “The Godfather”, e deri tek filmat e mbushur plot me aksion si “Mission Impossible” apo “Transformers”.

Përgatituni për një dhjetor magjik të mbushur me aventura emocionuese, histori të paharrueshme dhe personazhe argëtuese për gjithë familjen. Gëzuar festat!

ME TE LEXUARAT