E rëndë/ 13 plumba në drejtim të djalit të hallës, policia shpall në kërkim të riun (DETAJE)

Kosovë&Rajon

E rëndë/ 13 plumba në drejtim të djalit të hallës,

Nje ngjarje e rende raportohet te kete ndodhur dje ne Kosove.

Një grua në Prishtinë ka raportuar në polici se djali i saj posedon armë zjarri dhe ka shtënë në drejtim të djalit të hallës së tij.

Policia njofton se viktima nuk ka marrë plumb, ndërsa shton se rasti ka ndodhur dje rreth orës 07:50.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar 13 fishekë, një gëzhojë dhe një mulli për bluarje të narkotikëve, raporton Express.

Indetiteti i autorit nuk eshte bere akoma me dije.

Policia ka mbarritur menjehere ne vendngjarje, dhe po punon per zbardhjen e metejshme te rrethanave.

Gjithashtu nuk dihet ende cfare e ka shtyre te riun te beje kete veprim.

Sipas Policisë së Kosovës, i dyshuari gjendet në arrati.

ME TE LEXUARAT