Bandat rivale përleshen me armë në Gjakovë, sekuestrohen gëzhoja, fishekë dhe një predhë

Kosovë&Rajon

Bandat rivale përleshen me armë në Gjakovë, sekuestrohen

Në qytetin e Gjakovës ka ndodhur një përleshje me armë mes dy grupeve.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreh orës 20:19.

“Raportohet se një mosmarrëveshje ka ndodhur mes dy grupeve të cilët janë përleshur me armë. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar gjashtë gëzhoja, një fishek dhe një predhë”, bënë të ditur policia.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Përveç dëmeve të shkaktuara nga arma e zjarrit në dy vetura që ishin të parkuara nuk raportohet për të lënduar. Pas hetimeve të zhvilluara është identifikuar një person si i përfshirë në incident i cili ndodhet ne kërkim.

 

ME TE LEXUARAT