Lajmi i Fundit.al – Lajme Shqip – Gazeta Online

[vc_row tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLXN0eWxlIjoibm9uZSJ9fQ==”][vc_column css_animation=”fadeIn” width=”2/3″][td_block_slide category_id=”12″][td_block_ad_box spot_id=”custom_ad_1″][td_block_15 custom_title=”LAJMET E FUNDIT” limit=”9″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″ el_id=”Aktualitet”][td_block_19 category_id=”6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ el_id=”Politika”][td_block_19 category_id=”13″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][td_block_1 custom_title=”KOSOVA-RAJONI” custom_url=”https://lajmifundit.al/category/kosova-rajoni/” category_id=”10″ header_color=”#0066bf”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][td_block_2 custom_title=”Sport” category_id=”15″ limit=”3″ header_color=”#81d742″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][td_block_2 custom_title=”Ekonomia” category_id=”8″ limit=”3″ header_color=”#dd9933″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_ad_box spot_id=”sidebar” tdc_css=””][td_block_15 custom_title=”LAJME NGA BOTA” custom_url=”https://lajmifundit.al/category/bota/” category_id=”7″ limit=”6″][td_block_7 custom_title=”VIP” category_id=”17″ limit=”7″ header_color=”#e835a6″][td_block_7 custom_title=”SOFT” category_id=”16″ limit=”4″ header_color=”#1f3b9e”][td_block_7 custom_title=”Shendetesi” category_id=”28″][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_14 custom_title=”Teknologji” category_id=”52″ limit=”3″][/vc_column][/vc_row]
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Back to top button
Close