Çmenduria nuk ka fund! Makina iu përmbys në mes të rrugës, të aksidentuarat bëjnë selfie

Bota

Çmenduria nuk ka fund! Makina iu përmbys në mes të

Po, po saktë e lëxuat. Pesë gra në Meksikë, fill pas akistentit rrugor që bënë, me gjak nëpër fytyrë nxituan të shkrepnin një foto selfie me celular për të përjetësuar momentin e aksidentit, që për fat të mirë rezultoi pa pasoja në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur gjatë fundjavës në Meksikë, kur pesë gratë që po udhëtonin me makinë u aksidentuan. Siç duket edhe nga pamjet makina ka dalë nga rruga dhe është përmbysur, me dy nga pesë gratë që janë lënduar më rëndë, siç edhe shihet ato janë të mbuluara nga gjaku.

Por ajo që u tërhoqi vëmedjen autoriteteve ishte dëshira e tyre e madhe për të bërë selfie, ndërkohë që pak moment më parë shpëtuan për mrekulli nga vdekja.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Dy gratë që u lënduan në aksident ndodhen aktualisht në spital për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa autpritetet po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

ME TE LEXUARAT