Emocionuese! Në kulmin e trafikut, makinat në Britani i hapin rrugë ambulancës në kohë rekord (Video)

Bota

Emocionuese! Në kulmin e trafikut, makinat në Britani i hapin

Në Britani është filmuar një situatë shumë emocionuese dhe frymëzuese. Pamjet që tashmë janë bërë virale tregojnë se makinat në kulmin e trafikut, pasi kanë dëgjuar sirenat e makinave, kanë hapur rrugë për 15 sekonda.

 

Video është publikuar nga vëllai i shoferit të ambulances.

I emocionuar nga ky veprim, ai shkruan: “A nuk ju kthen besimin tek njerëzimi? Një bravo për ata njerëz!”

ME TE LEXUARAT