E mitura greke akuzon 36-vjeçarin shqiptar: Abuzoi me mua!

Bota

E mitura greke akuzon 36-vjeçarin shqiptar: Abuzoi me mua!

Një 36-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga autoritetet greke, pasi ndaj tij ka bërë denoncim  një e mitur.

E mitura pretendon se shqiptari e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj. Ngjarja ka ndodhur në komunën e Nea Zicnit.

 Policia greke vijon kërkimet për arrestimin e shqiptarit, banues në Alistraisit. Nga ana tjetër, 15-vjeçarja është ekzaminuar nga mjeku ligjor dhe pritet raporti i tij për të konfirmuar nëse është dhunuar.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 Policia po heton rastin për të kuptuar nëse autori i dyshuar ka njohje me të miturën.

 

ME TE LEXUARAT