Dy burra zihen me grushte me një femër, gjysmë të zhveshur në mes të rrugës (PAMJE)

Bota

Dy burra zihen me grushte me një femër, gjysmë të zhveshur

Një sherr i pazakontë ka ndodhur mes një gruaje dhe dy burrave të cilët kishin konsumuar shumë alkol në festën e çmendur në Londër. Mediat vendase shkruajnë se një grua është përleshur me dy burra të cilët i qëllojnë me grushte.

Pamjet u shpërndanë në rrjetet sociale dhe siç shihet gruaja rrihet keq nga dy meshkujt të cilët ishin të veshur vetëm me të brendshme.

Dy burra zihen me grushte me një femër, gjysmë të zhveshur

Pamjet u shpërndanë më vonë në Twitter, ku qytetarët e quajtën grupin “të turpshëm”, ndërkohë një person bëri një ironizim duke thënë : “Tani mund të themi se Mbretëria e Bashkuar është kthyer në normalitet”.

Dy burra zihen me grushte me një femër, gjysmë të zhveshur

Një zëdhënës i Policisë tha: “Policia u thirr në orën 22: 11 të Dielën, 18 Prill pas raporteve të një përleshjeje në Rrugën Barking afër kryqëzimit me Newhaven Lane. Nuk pati raportime për ndonjë lëndim serioz dhe asnjë arrestim.”

ME TE LEXUARAT