Sulm terrorist në një stacion autobusi në Jeruzalem, 3 të vdekur dhe 6 të plagosur

Bota

Sulm terrorist në një stacion autobusi në Jeruzalem, 3 të

Të shtëna me armë janë raportuar në një stacion autobusi në Jeruzalem, ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona dhe janë plagosur 6 të tjerë.

Sipas informacioneve, 2 të moshuar humbën jetën në spital ndërsa një 24 vjeçare u deklarua e vdekur në vendngjarje.

Të paktën dy persona të armatosur palestinezë u qëlluan nga forcat e sigurisë në vendngjarje, sipas raporteve fillestare.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT