Shqiptari në arrest shtëpie bënte pazare droge në oborrin e banesës në Itali, kapet nga policia

Aktualitet

Shqiptari në arrest shtëpie bënte pazare droge në oborrin e

Në Fidenza të Italisë është zhvilluar një aksion anti-drogë, me patrulla të shumta që kanë kontrolluar zonat e gjithë bashkisë.

Në kuadër të këtij operacioni u arrestua dhe një shqiptar, 46 vjeç së bashku me një maroken, 32 vjeç.

Shqiptari i arrestuar kishte për të vuajtur dhe tre vite arrest shtëpie për dhunë seksuale.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mirëpo ai u arrestua, pasi u kap duke i shitur kokainë në oborrin e banesës së tij, marokenit.

Këtij të fundit, pas kontrollit, policia i gjeti po ashtu dhe 10 gramë hashash, gati për shitje

ME TE LEXUARAT