Qëlloi me thikë nënën/ Zbardhet ngjarja në Fier, pse u plagos 50-vjeçarja nga i biri

Aktualitet

Qëlloi me thikë nënën/ Zbardhet ngjarja në Fier, pse u

Zbardhet ngjarja në Fier, ku një 30-vjeçar masakroi me thikë nënën e tij.

Raportohet se djali, i cili dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur i ka kërkuar lekë nënës së tij Donikës.

Gruaja ka refuzuar dhe nënë e bir kanë debatuar me fjalë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Debati ka qenë i fortë dhe më pas djali ka marrë një thikë dhe e ka goditur disa herë.

Klaudio Çobaj është arrestuar pak minuta pas ngjarjes nga policia, teksa gruaja ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi shtetasi Klaudio Çobaj 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

ME TE LEXUARAT