Po tentonin të trafikonin kanabis, policia e Shkodrës kap në flagrancë katër persona

Aktualitet

Po tentonin të trafikonin kanabis, policia e Shkodrës kap në

Policia e Shkodrës ka ndaluar katër qytetarë në fshatin Grudë Fushë, në Malësinë e Madhe, të cilëve u ka sekuestruar edhe 30 kg lëndë narkotike kanabis, si dhe një armë.

Katër personat po mundoheshin të trafikonin kanabisin, por janë zbuluar nga policia dhe kanë përfunduar në pranga.

Policia është duke vijuar punën për hetimin e plotë të këtij rasti.

ME TE LEXUARAT