Përmbyset trajleri në rrugën e Rinasit, plagoset shoferi

Aktualitet

Përmbyset trajleri në rrugën e Rinasit, plagoset shoferi

Një aksident rrugor ndodhi diten e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë, pranë kthesës së Rinasit, mesditën e kësaj të premteje.

Policia tha se në aksident janë përfshirë disa automjete, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Drejtuesi i një trajleri ka marrë lëndime të rënda dhe është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Traumës.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në pamje duken automjete të tonazhit të rëndë, të cilat janë përmbysur si pasojë e përplasjes.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

ME TE LEXUARAT