Pasi njëherë u përlot për Kiarën, Olta flet pas krahëve të çiftit me Dea Mishel: Kam dyshime...

Aktualitet

Pasi njëherë u përlot për Kiarën, Olta flet pas

Në një bisedë me Dea Mishel, Olta ka thënë se ka dyshime për dashurinë e Luizit dhe Kiarës.

Ndërkohë Dea u shpreh se ka zgjedhur të besojë që ata duhen.

Olta shtoi se gjithçka që mendon nuk do t’i thotë në shtëpi, por do ia thotë Luizit kur të jenë jashtë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Olta Gixhari është përlotur, teksa po fliste për nominimin. Në një bisedë me Dea Mishel, Olta u shpreh me nota aktoriale se nuk e ka në plan të sulmojë Kiarën pasi e respekton.

Ajo shtoi se nuk e sheh të barabartë me veten në lojë, pasi janë tipologji shumë të ndryshme nga njëra tjetra.

Dea tha se Kiara po e përballon  shumë mirë këtë nominim. Olta nisi të përlotet duke thënë se ndjen një barrë të madhe kur Luizi thotë se do të largohet nëse eliminohet Kiara, pasi duket sikur është ajo fajtorja për këtë gjë.

“Unë humbas se të gjithë do votojnë Kiarën që të mos nxjerrin Luizin. Thonë më mirë nxjerrim Oltën se ata të dy.

Shyqyr që është tërhequr, ta lënë votimin, të lirë. Të fitojë kush të fitojë, unë nuk do bëj vertikalen. Unë çfarë kam bërë kam bërë.

ME TE LEXUARAT