Manastirliu publikon foto nga Spitali që ndërtoi Turqia në Fier: Jemi gati!

Aktualitet

Manastirliu publikon foto nga Spitali që ndërtoi Turqia në Fier:

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video nga spitali Memorial i Fierit i cili tashmë është gati.

Përmes rrjetit të saj social Instagram, Manastirliu krah Denisit, ekspertit i cili ka ndjekur nga afër që nga fillimi punimet e këtij spitali, shprehet se gjithçka është gati.

“Me Denisin që ka ndjekur nga dita e parë në këtë kantier dhe tani duke u finalizuar ky spital punimet, një ekspert i mrekullueshëm tashmë edhe i Shëndetësisë. Shumë faleminderit për punën. Jemi gati?”, shprehet Manastirliu.

Manastirliu publikon foto nga Spitali që ndërtoi Turqia në Fier:

“Shumë gati”, ia kthen Denisi.

“Jemi gati, super”, përfundon ministrja.

Ajo më herët ka publikuar edhe një foto të spitalit Memorial të Fierit, në rrjetin e saj social Facebook.

 

ME TE LEXUARAT