Kush janë 2 policët dhe qytetari që mbetën të plagosur në Mamurras

Aktualitet

Kush janë 2 policët dhe qytetari që mbetën të plagosur

MAMURRAS
Zbardhen detaje të reja nga të shtënat me armë zjarri në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy efektivë politike.

Të plagosur me armë zjarri punonjësit e policisë të patrullës Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj dhe një qytetar, Nikoll Vorfi.

Ndërkohë, burime bëjnë me dije  dyshohet që ka pasur shkëmbim zjarri mes policisë dhe disa personave.

ME TE LEXUARAT