Kroaci-Shqipëri/ Rast i pabesueshëm i Asllanit, nuk shënon i vetëm para Livakovic

Aktualitet

Kroaci-Shqipëri/ Rast i pabesueshëm i Asllanit, nuk shënon i

Po luhet pjesa e parë mes Kroacisë dhe Shqipërisë, ndeshje e vlefshme për Grupin të Kampionatit Europian.

Kuqezinjtë kryesojnë 1-0 falë golit të Qazim laçit në minutën e 11-të. Ndërkohë në minutën e 31-të skuadra e Sylvinhos pati rastin e artë për të dyfishuar rezultatin.

Kundërsulm i shpejtë i kuqezinjve me Asanin që nis topin te Asllani i cili gjuan por ndalet nga portieri Livakovic.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT