Ishte i parkuar, merr flakë dhe digjet pjesërisht “BMW-ja” në Durrës

Aktualitet

Ishte i parkuar, merr flakë dhe digjet pjesërisht “BMW-ja”

Një makinë është djegur pas mesnatës së kaluar në Durrës.

Policia njofton se është djegur mjeti i parkuar tip “BMW”, në pronësi të shtetasit E. M.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2021, në orën 02:45, në lagjen nr. 16, Durrës, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht një mjet i parkuar tip “BMW”, në pronësi të shtetasit E. M.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

ME TE LEXUARAT