I shpallur në kërkim për drogë, 23-vjeçari kapet në Portin e Durrësit, tentoi të linte Shqipërinë

Aktualitet

I shpallur në kërkim për drogë, 23-vjeçari kapet

Një 23 vjeçar i identifikuar si E.Q, është arrestuar nga policia në Portin e Durrësit pasi ishte shpallur në kërkim nga policia e Elbasanit për shitje dhe prodhim të lëndëve narkotike.

I riu u kap në tentativë për t’u larguar nga Shqipëria.

Gjykata e Elbasanit, kishte caktuar masën “arrest me burg” ndaj të riut për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT