Euro thellon rënien/ Kursi i këmbimit, 21 Tetor 2023

Aktualitet

Euro thellon rënien/ Kursi i këmbimit, 21 Tetor 2023

Sot, më 21 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.5 lekë.

Euro blihet me 105.1 lekë dhe shitet 105.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 110.4 lekë, ndërsa në shitje me 111.6 lekë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Paundi britanik blihet me 120 lekë dhe shitet me 121.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.2 lekë, ndërsa në shitje me 73.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Euro thellon rënien/ Kursi i këmbimit, 21 Tetor 2023

ME TE LEXUARAT