EMRI/ Identifikohet viktima e aksidentit në autostradën Tiranë-Elbasan

Aktualitet

EMRI/ Identifikohet viktima e aksidentit në autostradën

Policia ka arritur të identifikojë këmbësorin e përplasur për vdekje pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan.

Burime bëjnë me dije se viktima është shtetasi Mevlan Shehu, 33-vjeç. Ai u përplas nga mjeti që drejtohej nga shtetasi Berat Beciri.

Si pasojë e përplasjes, 33-vjeçari ka ndërruar jetë në vend. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30, në Mullet.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit./OraNews

ME TE LEXUARAT