E rëndë në Sarandë, fëmijën 3-vjeçar e zë poshtë dollapi, niset me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

E rëndë në Sarandë, fëmijën 3-vjeçar e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Sarandë. Një fëmijë 3-vjeçar ka pësuar një frakturë të rëndë në kokë.

Vogëlushin e ka zënë poshtë dollapi i shtëpisë, dhe për rrjedhojë ka pësuar goditje në kokë.

Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës është transportuar në rrezik për jetën drejt Tiranës.

Fëmija është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës.

ME TE LEXUARAT